VYHRAJTE NÁVŠTEVU ŠTÚDIÁ DICE ALEBO 5000 DOLÁROV V BATTLEFIELD 3

8. listopad 2011 00.39

Štúdio DICE spoločnosti Electronic Arts dnes 7.11.2011 oznámilo, že ako poďakovanie fanúšikom za vrelé prijatie titulu Battlefield 3 usporiada veľkú víkendovú súťaž,v rámci ktorej sa hráči od soboty 12. novembra 1:01 SEČ do pondelka 14. novembra 00:59SEČ stretnú o možnosť získať jednu z troch skvelých cien. Battlefield 3 je pre PC, PS3 a Xbox 360.

Prvou cenou v Battlefield 3 súťaži je návšteva štúdia DICE v Štokholme pre jedného hráča a troch ďalších členov jeho tímu s ubytovaním na tri noci. Súčasťou výhry je prehliadka moderných priestorov štúdia a osobné stretnutie s vývojármi. Druhou cenou je 5000 amerických dolárov v hotovosti a treťou je úplne nový herný systém s kompletnou sadou hier zo série Battlefield.

Battlefield 3 sú dostupné pre platformy Battlefield 3 PCBattlefield 3 PS3Battlefield 3 Xbox 360, ktoré môžete kúpiť TU.

hooah.jpg

Pravidlá súťaže nájdete na stránke www.battlefield.com/saysthanks.

Battlefield Air superiority

Novembrovej bojové operácie budú v decembri pokračovať s ešte väčšou intenzitou, pretože v tej dobe vyjde prvé digitálne rozšírenie pre Battlefield 3 s názvom Back to Karkand. Tento rozširujúci balíček je súčasťou limitovanej edície hry. Back to Karkand bude v predaji. 

Štúdio DICE pokračuje v zhromažďovaní ohlasov hráčov Battlefield 3 a neustále vyvíja vylepšenia a opravy pre singleplayerovú aj multiplayerovú časť hry. Posledná aktualizácia zahŕňala vylepšený módu Quickmatch a funkčnosti čaty, zvýšenie stability, redukciu laggovania i rubber-bandingu a vzhľadom na rastúci dopyt aj zvýšenie počtu serverov. Podrobnosti o najnovších aktualizáciách nájdete na blogu http://blogs.battlefield.ea.com/.