Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

O spoločnosti ARTDECO

logo1.jpg ARTDECO - nemecká profesionálna dekoratívna kozmetika

skin-yoga1.jpeg  artdeco.jpg

Spoločnosť založil v roku 1985 Helmut Baurecht, bývalý marketingový manažér v kozmetickej firme.

ArtDeco, N ° 1 v Nemecku make-up značka v parfumériách, kozmetických salónoch a selektívnych obchodných domoch, ponúka jedinečnú možnosť nielen dekoratívnej kozmetiky, ale tiež ponúka starostlivosť o pleť a nechty.

Unikátny špeciálne produkty ARTDECO umožňujú dosiahnuť naozaj profesionálne výsledky, v ideálnom prípade dopĺňajú ďalšie medzinárodné luxusné značky, medzi ktoré ARTDECO rozhodne patrí.

 

Tajomstvo úspechu značky ArtDeco, ktoré sa stalo jednotkou na selektívnom trhu v Nemecku, bolo jeho neustále zameranie sa na individuálne priania a potreby všetkých žien, v kombinácii s nekompromisnou kvalitou za veľmi priaznivé ceny.

 

So sortimentom pokrývajúci všetky segmenty trhu, je ARTDECO tiež ideálnym riešením pre salóny krásy a malé predajné miesta, pretože nie je nutné mať zásoby iných značiek.

S HAND BALANCE a WELLFEET produtky ponúka ARTDECO vynikajúci koncept starostlivosti o ruky a nohy, ktoré završuje systematickú starostlivosť o nechty ako riešenie zvlášť pre každý problém nechtu.

V roku 2007 bola uvedená nová kolekcia starostlivosti o tvár SKIN JÓGA FACE, ktorá zahájila predaj výrobkov, ktoré zvyšujú obsah kyslíka v pokožke. Okrem toho ARTDECO predstavilo minerálne výrobky.

V roku 2008 tento trend pokračoval s exkluzívnou kolekciou PURE MINERAL.

 

ARTDECO ponúka veľmi kvalitné výrobky, najmä ponúka širokú škálu farieb vysoko kvalitných očných tieňov a ďalších produktov.

 

Každá zákazníčka ARTDECO ocení špeciálne krabičky na zostavenie vlastnej farebnej škály tieňov alebo lícenky, ktoré nadchnú a zaujmú už pri pohľade.

Každá žena si sama zvolí farby do svojej krabičky, ktorá je ponúkaná v mnnoha rôznych dizajnoch. Podľa svojej potreby môže rôzne meniť tiene alebo ďalšie produkty, ktoré sa môžu do krabičiek vkladať.

S produktmi ARTDECO sa stane každá žena svojou vlastnou vizážistkou.