Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

O Blaser Jagdwaffen GmbH

 

Celý proces tohto vývoja je založený na skúsenostiach aktívnych lovcov, ktorí dokážu najlepšie špecifikovať požiadavky na toto oblečenie.

Vzniká tak línia Blaser - active Outfits, ktorá si do svojho loga volí veľmi odolnú ovcu Argali. Názvom Argali je pomenovaná aj hlavná kolekcie poľovného oblečenia. Následne je tento program rozšírený o elegantné voľno časové oblečenie, saká, košele, tričká, mikiny, džínsy pre mužov aj ženy.

Argali Label sa stáva značkou profesionálneho športovo elegantného oblečenia pre lov aj voľný čas. Charakteristické pre Blaser - active Outfits je spojenie vysokej kvality, profesionálneho spracovania a športovej elegancie. K tomu vyvinula firma Blaser vlastné membrány a ďalšie materiály.

Každý odev Blaser predstavuje najvyššiu úroveň modernej textilnej technológie. Zvláštna starostlivosť bola venovaná vytvoreniu praktických detailov, ako sú vrecká, obruby a dekoratívnych prvkov, ktoré podčiarkujú elegantný poľovný vzhľad. The Active Outfits collection (kolekcia Aktívneho oblečenia ) je jedinečná kombinácia konzistentnej kvality a poľovníckych tradícií s vysokým výkonom funkčnosti a moderného vzhľadu - pre vysokú triedu poľovníckeho oblečenia a extrémne všestranné.

Blaser