givenchy.png         gucci-rekl..jpg         bottega.jpg 

Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Parfémy

Na našich stránkach Vám ponúkame širokú ponuku luxusných dámskych aj pánskych parfumov svetových značiek. Ponúkame parfumy rôznych vôní, ako športové, romantické, elegantné, večerné ...

AKCIA
Novinky
Dámske parfémy
Pánske parfémy
Darčekové kazety
Parfémy podľa značky

Každý z Vás si môže vybrať a nájsť tú správnu vôňu pre seba, alebo obdarovať milovanú osobu výberom z nášho sortimentu parfumov za rozumnú cenu. S výberom vám môžeme poradiť cez kontaktný mail. 

Nič nie je zapamätateľnejšie, silnejšieho a provokatívnejšieho, ako vnímanie vône, ktorá v nás dokáže vyvolať náhle spomienky a silné emócie. Spomienky na najrôznejšie miesta, na svoje detstvo, na krásne chvíle, ktorá nás sprevádza celým životom. Vôňa nás dokáže povzbudiť, upokojiť, potešiť. Dokáže navodiť tú správnu atmosféru, nech u večera pri sviečkach alebo na romantickom výlete, či stúpanie do vysokých hôr, všade stále vnímame vône. 

Vôňa tiež pomáha posilniť naše sebavedomie a dokáže vyjadriť našu osobnosť. 

Zo všetkých našich zmyslov je ten čuchový najtajomnejšou, nie nadarmo je nazývaný "super zmyslom". Vnem, ktorý v nás vôňa vyvolá, môže byť prekvapivo uložený hlboko do pamäti po veľmi dlhý čas. Vždy pri vnímaní danej vône sa nám vybaví určitá doba, určitý ľudia, okolie a všetko čo je s danou vôňou spojené. 

Vôňa vytvára prvý kontakt a vypovedá o našej osobe, hovorí o nás. Preto je dôležitý dobrý výber parfumu. 

Parfum by vás mal osloviť, navodiť krásny pocit, pocit pohody a pokoja. Mal by vás očariť a tiež ľudí okolo vás, aby im bolo s vami príjemne a radi tráviť čas vo vašej spoločnosti. 

Každá žena i muž hľadajú ten správny parfum, ktorý posilní ich sebavedomie, ktorý je odlíši od okolia, aby sa cítili výnimoční a ojedinelí. 

Výber parfumu volíme podľa jeho potreby, preto ponúkame širokú škálu parfumu, aby si každý z vás mohol nájsť tú správnu vôňu pre seba a pre príležitosť na ktorú je parfum volený. 

Parfémy sú radené do niekoľkých skupín od športových, cez romantické, zvodné, elegantné, provokatívna až k vôňam večerným. Parfumy vnímame podľa ich zloženia, ktoré je ucelený do troch fáz: 

Hlava (Top Note) - najvyšší základ, prináša prvý dojem z parfumu, je zvyčajne zložená z ľahkých a prchavých komponentov 

Srdce (Model Note) - druhá fáza, vôňa dodáva mäkký a intenzívny zážitok, najčastejšie má kvetinovú alebo korenistú vôňu, príp. vôňu vzácnych driev 

Bázy (Bottom Note) - tretia a posledná fáza, kde sú dreviny, živočíšne alebo kryštalickej substancie, tvorí dlhodobo pôsobiace zložky, dáva mimoriadne aróma ťažkým parfumom (tieto zložky sú vnímané už v prvej fáze) 

"Presvedčivá sila vône je mocnejšia než slová, pocity alebo dojmy. Táto sila nemôže byť prekonaná. Vôňa je ako láska - nikdy jej nie je dosť. " 

     (Patrick S üskind, "The Perfume")

Rozdielne formy vôní

Parfém - vrchol línie, najlepšia a najsilnejšia časť palety foriem parfumových prípravkov.

Parfumovaná voda - slabšia, ale stále ešte neprehliadnuteľná, menej koncentrovaná ako parfum, veľmi trvanlivá.

Toaletná voda - ešte ľahšia interpretácia parfému. Koncentrácia esenciálnych olejov je redukovaná na polovicu ich obsahu v čistom parféme. Nádych vône, ktorý je všadeprítomný a osviežujúci je zosilnený.

Parfumované mydlo - používanie je veľmi príjemné a potešujúce, vytvára jemnú a voňavú penu, ktorá nechá pokožku krásne navoňanú. Obsahuje vzácne oleje, ktoré zabraňujú vysušovaniu pokožky. Mydlo je silno zlisované, čím sa výrazne predĺži stálosť vône, všetok vzduch je z hmoty vytlačený.

Parfumované telové mlieko, hydratačná emulzia, krém - chránia, hydratujú a zjemňujú pokožku a v neposlednom rade prevonia celé telo a to po dlhšiu dobu. Navodí skvelý pocit pohody.

Parfumovaný kúpeľový púder - extrémne jemný púder, ktorý upokojuje pokožku. Mal by byť aplikovaný priamo na telové mlieko alebo krém, aby podporil jej hydratačné účinky a absorboval pot. Dodáva pokožke ľahkú vôňu, príjemný pocit pohodlia, chráni ju pred kontaktnými alergénmi.

 

Rozdiely v koncentráciách parfumu

Koncentrácia parfumových esencií 

(esenciálnycholejov)

Obsah alkoholu

Parfum

15 – 30 %

85 – 70 %

Eau de Parfum Concentrate (EDP)

8 – 15 %

92 – 85 %

Eau de Toilette (EDT)

4 – 10 %

96 – 90 %

Eau de Colonge

3 – 5 %

97 – 95 %

Splash Colonge

1 – 3 %

99 - 97 %

Soap

1 - 2 %

-

Čím je nižšie množstvo parfumovaného oleja, tým vyššia musí byť stupeň alkoholu.

Dotazy pro značku Artdeco použijte e-mail : kozmetika@olivers.sk

 

 

AIGNER MAN2 EVOLUTION
28 € Dostupnosť: Skladom
LACOSTE CHALLENGE
20 € Dostupnosť: Skladom
BALDESSARINI DEL MAR
22 € Dostupnosť: Skladom
BALDESSARINI DEL MAR CARIBBEAN
44 € Dostupnosť: Skladom
BALDESSARINI STRICLY PRIVATE
22 € Dostupnosť: Skladom