Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Zapper + hra Linkďs Crossbow Training

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 26,99  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Zapper + hra Linkďs Crossbow Training
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
VýrobcaNintendo

Exkluzívne príslušenstvo pre hernú konzolu Wii - Wii Zapper - spája oba Wii ovládača (Nunchuk a Wii Remote) do jedného ľahko obsluhovatelného bezdrôtového ovládacieho zariadenia. Hráčom sa tak otvárajú úplne nové herné zážitky, pretože môžu vo všetkých nadchádzajúcich Wii hrách zacieliť a mieriť presnejšie než kedykoľvek predtým. Wii Zapper prichádza na trh v balíčku spolu s novou hrou Link's Crossbow Training. V ňom sa môžu všetci priaznivci fantasy hrdinu Linka osvedčiť ako perfektný strelci z kuše. 

 

Zacieliť a vystreliť - to teraz zvládne vďaka Wii Zapper každý pomocou jedného jediného pohybu: Nunchuk udáva smer, ktorým má letieť strela, tlačidlo B ovládača Wii Remote slúži ako spúšť. Čím dlhšie zostane toto tlačidlo stlačené, tým silnejšie potom vyletí strela z tetivy. Wii strelci sa môžu ľahko premiestniť na nové miesto a úplne voľne sa pohybovať akýmkoľvek smerom, aj keď ukazovateľ Wii Remote nemieri na televíznu obrazovku. Tlačidlo Z na Nunchuku slúži ako zoom, ktorým si môže hráč maximálne priblížiť svoj cieľ. 

 

Link's Crossbow Training sa odohráva v rovnakom svete ako oslavované fantasy dobrodružstvo The Legend of Zelda: Twilight Princess. V úlohe Linka musia hráči absolvovať sériu vzrušujúcich a rýchlych misií. V hlavnom móde "Strieľanie na terč" je očakáva množstvo akcia na deviatich herných úrovniach vždy s tromi scenármi. Tu bude ich úlohou umiestniť čo najlepšie všetky strely do terča skôr, ako uplynie daný časový limit. Stupeň obtiažnosti rastie od úlohy k úlohe - najťažšie bude teda prirodzene uspieť u pohyblivých cieľov. 

 

Okrem toho si môžu hráči v móde "Boj" zlepšovať svoju pozíciu aj voľné pohyby pri streľbe a dobre sa zoznámiť s Wii Zapper. V móde s voľným pohybom sa musia hráči s pomocou Nunchuku prebojovať cez rôzne herné svety, pričom sa musí mať neustále na pozore pred protivníkmi, ktorí sa môžu veľmi prekvapujúcim spôsobom objaviť kdekoľvek. V boji s pevnou pozíciou zostáva hráč naopak na mieste, môže sa otáčať o 360 stupňov a brániť sa všetkým útočiacim protivníkom. Okrem toho disponuje Link's Crossbow Training multiplayerovým módom: V týchto napínavých bojoch ide tiež o to, kto v určitom čase umiestni do terča najviac striel.

 

Zboží Zapper + hra Linkďs Crossbow Training je zařazeno v kategorii Archiv