Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Xbox 360 - Kinect kamera pre ovládanie konzole telom

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 143,99  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Xbox 360 - Kinect
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
VýrobcaMicrosoft
BestsellerÁno
DoporučujemeÁno

Štítky

 

Kinect funguje na konzole Xbox 360 a prináša výnimočný druh zábavy. Je vybavený unikátnym senzorom, vďaka ktorému môžu špeciálne navrhnuté hry previesť pohybmi celého tela do ich herného systému. Kinect úplne novým a výnimočným spôsobom oživuje hranie a zábavu a to vďaka systému hranie celým telom. Paže, nohy, chodidlá a ruky. Kinect nevyužíva žiadne ovládače, stačí len vaše telo. Všetko je tak prirodzené a intuitívne, že technológia stráca na sile a vy nechávate voľný priebeh kúzlu nenuceného pohybu. Stačí len začať.

Skvelou správou je, že Kinect funguje s každou konzolou Xbox 360.

 

Zábava - Kinect pre Xbox 360 spolu s Xbox LIVE premení od základov váš obývacia izba. Xbox LIVE je jedinečnou platformou pre novú éru zábavy bez ovládačov, ktorá umožňuje pracovať s obľúbenými filmami a hudbou jednoduchým mávnutím ruky alebo hlasom.

 

Video Kinect - Zasmejte sa alebo sa pozdravte so svojimi vzdialenými priateľmi a rodinou, až sa pomocou Video Kinect zídete z obývacích izieb vo všetkých častiach sveta bez nutnosti používať headset mikrofónu a slúchadiel. 2

 

Filmy, televízia a hudba. Ovládajte multimédiá jednoduchými pohybmi a hlasom.

 

Sociálne siete. Jedinečný Kinect Hub prináša všetku vašu obľúbenú zábavu na jednom mieste a bez ovládača. Kinect vás rozpozná a prihlási vás k svojim obľúbeným profilom len tým, že sa postavíte pred senzor a pohybujete sa v nich jednoduchým mávnutím ruky.

 

Hry - Kinect prináša slobodu hrať tak, ako sami chcete. Skáčte, potápajte sa, tancujte. Všetko je pripravené tak, aby ste vstali zo stoličiek a spolu sa bavili. K uvedeniu senzora Kinect pripravil Microsoft viac ako 15 hier, ktoré hráčom umožní zažiť nový spôsob zábavy.

 

Senzor Kinectu - integruje RGB kameru, hĺbkový senzor a všesmerový mikrofón, ktorý zastrešuje patentovaný softvér. Senzor Kinectu sleduje pohyb celého tela a jednotlivé hlasy, a hráč sa tak môže baviť formou, ktorá je dostupná len na Xbox 360.

 

RGB kamera - Kinect obsahuje videokameru, ktorá sníma tri základné farebné zložky a umožňuje tak predovšetkým rozpoznávania tváre.

 

Hĺbkový senzor - Infračervený projektor v spojení s monochromatickým senzorom CMOS umožňuje Kinectu trojrozmernej snímanie priestoru (neodvodzuje tak priestorové videnie miestnosti z dvojrozmerného obrazu), a to za akýchkoľvek svetelných podmienok.

 

Všesmerový mikrofón - Kinect má mikrofón, ktorý je schopný určiť ľudské hlasy podľa zvuku a odrušiť okolitý šum. Vďaka všesměrovému mikrofónu sa v Xbox LIVE môžete baviť na párty bez náhlavnej súpravy apod

 

Software - Patentovaný softvér spoločnosti Microsoft je hlavným pilierom senzora Kinect. Na rozdiel od iných technológií dostupných na trhu umožňuje rozpoznať ľudské telo a odrušiť ostatné pohyby.

 

 

Zboží Xbox 360 - Kinect kamera pre ovládanie konzole telom je zařazeno v kategorii Archiv

Video