Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

VW Golf GTI 1:12 - biela

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • cena po zľave s DPH : 29,90 €
  • Skôr s DPH : 34,90 €
Tento tovar sa nedá kúpiť
VW Golf GTI 1:12 - bílá
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
Mierka1:12
Batéria auta5x AA 1,5V
Batérie ovladača1x 9V

Volkswagen Golf GTI

Volkswagen Golf je najdôležitejším modelom nemeckej automobilky Volkswagen , a patrí k celosvetovo najpredávanejším automobilom vôbec . Jeho meno je odvodené z nemeckého označenia pre Golfský prúd - Golf - Strom . V Spojených štátoch bola prvá a piata séria predávaná pod názvom Rabbit . V Mexiku sa prvá rada predávala pod názvom Caribe a v Kanade a v Juhoafrickej republike pod názvom City Golf . Pod týmto názvom sa v Kanade , Brazílii a Argentíne predáva aj štvrtá generácia týchto automobilů.V súčasnej dobe sa vyrába siedma generácia .

Golf patrí do kategórie áut nižšej strednej triedy a v Nemecku sa podľa neho táto trieda tiež niekedy nazýva " Golf - Klasse " . Navrhnutý bol predovšetkým ako rodinný automobil , avšak vďaka športovým verziám , kabrioletům , terénnym a úžitkovým prevedením sa stal obľúbeným aj medzi mladými ľuďmi a medzi drobnými podnikateľmi . Vďaka svojej povestnej kvalite je obľúbený aj u starších vodičov . V roku 2007 prekročil počet vyrobených Golfov hranicu 25 miliónov .

RC model VW Golf VI GTI 1:12 je auto na diaľkové ovládanie od výrobcu Jamara . Riadenie vpred / vzad , vľavo / vpravo , stop . Balenie obsahuje : model auta , diaľkové ovládanie a manuál . Rozmery 352 x 172 x 124mm . Batérie nie sú súčasťou balenia , odporúčame dokúpiť príslušenstvo : 1x 9V batéria do diaľkového ovládania , 5x AA 1,5 V batérie do modelu auta .

Ďalšie fotografie:

VW Golf GTI 1:12
VW Golf GTI 1:12
VW Golf GTI 1:12
Zboží VW Golf GTI 1:12 - biela je zařazeno v kategorii Archiv