Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Truggy auto 4x4 so striedavým motorom 2700kv

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 219  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Truggy auto 4x4 se střídavým motorem 2700kv
Zdieľajte tento produkt s ostatnými

SST BUGGY STUCK XBD VO

4x4 RTR 1:10 ELECTRO BUGGY

podvozok SST RACING 1:10 , pohon 4x4 , motor RC550 , rýchlosť cca 40km/hod ( po brushless úprave až 70km/hod ) , elekronický regulátor rýchlosti SST548 , plne proporcionálny riadenie , 5mm výstuha podvozku , 3mm plastové šasi , zakrytovanej prevody , 4x olejové veľké tlmiče , 4x disky kolies s buggy kolesami , silné servo s kovovými prevodmi a ťahom 9kg , volantová 2 kanálová rc súprava 2.4GHz , 3 kanálový príjmač 2.4GHz vo vodeodolnom puzdre , sieťová nabíjačka pohonných batérií , pohonná dobíjacie batérie 3600N - Mh 7.2V , český manuál , knižočka s náhradnými dielmi , všetky náhradné a tuningové diely dostupnéna objednávku .

Firma SST RACING aj keď na prvý pohľad pôsobí ako nováčikom medzi výrobcami rc modelov áut napriek tomu má za sebou bohaté dlhoročné skúsenosti s ich výrobou . Svoje skúsenosti čerpala pri výrobe modelov Himoto , Maverick , Exceed , HSP , Redcat atď . Svoje skúsenosti použila pre vytvorenie svojej novej značky SST RACING a dokázala tak vytvoriť vysoko kvalitné modely pri zachovaní ľudové ceny ktorými rozvírila stojaté vody medzi výrobcami rc modelov áut . Začiatkom roka 2013 predstavila modely ktoré sú postavené na podvozku SST RACING 1:10 ktorý so svojim rozmermi približuje skôr k modelom veľkosti 1:8 .

Čim sú tieto modely tak " výnimočné " oproti iným značkám ? Predovšetkým svojou konštrukciou , kvalitou plastových či kovových dielov , výbavou , designom a v neposlednom rade tiež svoju ľudovou cenou ktorú si môže dovoliť naozaj každý .

SST BUGGY STUCK je model buggy od svetovej známej firmy SST RACING v mierke 1:10 . Tieto modely si v súčasnej dobe získavajú ako vo svete tak aj u nás veľa štastných majiteľov . Hlavným dôvodom prečo tomu tak je , je predovšetkým bezkonkurenčný pomer medzi cenou / kvalitou / výkonom a predovšetkým veľkou dostupnosťou náhradných / tuningových dielov zo strany rôznych slovenských predajcov . Veľkou výhodou je tiež variabilita tohto podvozku . Stačí si len dokúpiť pár dielu a môžete si z buggy vytvoriť monštier , truggy , alebo short course . Navyše cena náhradných dielov je naozaj za babku . Tento model je svojou konštrukciou a spracovaním vhodný ako pre začínajúcich tak aj pre skúsených modelárov rc modelov áut . S týmto modelom môžete jazdiť defakto všade : v hale , na parkovisku , na dráhe , v lese , v tráve , skateparku ale aj v ťažkom teréne . Tento model je jednoducho ideálny na vaše vyblbnutie a zábavu . Ak na modeli niečo zlomíte / zničíte tak nezúfajte . K týmto modelom totiž ponúkame všetky náhradné diely vrátane tuningových dielov z kvalitného hliníka . Nie je totiž nič horšie ako si kúpiť nejaký iný drahší konkurenčný model bez akejkoľvek dostupnosti náhradných dielov v SR

! ! ! DÁVAJTE SI NA TO NAOZAJ VEĽKÝ POZOR ! ! !

Firma SST RACING je jedna z mála firiem ktorá podporuje svoje výrobky na mnoho rokov späť . Takže sa nestane to čo sa často stáva u iných výrobcov , že s nástupom nového modelu sa na tie staršie modely akosi zabúda s výrobou a podporou náhradných dielov . Ak si prajete svojho miláčika vytuningovať pevnými hliníkovýma dílama ( aby sa stal model ešte kvalitnejšie a odolnejšie ) tak nie je žiadny problém . Na tento model dodávame naozaj veľa tuningových dielov z hliníka . Dosť už ale teória a poďme si tento zaujímavý model predstaviť trochu bližšie .

Tento model je postavený na celkom novom veľmi kvalitným , variabilným a odolnom podvozku SST RACING 1:10 Základom celého podvozku sú pevné kvalitné 3mm plastové šasi s bočným vyšším vedením ( pre lepšiu ochranu proti vnikaniu nečistôt ) plnené sklenými vláknami na ktoré sú uchytené jednotlivé diely . Kvalita plastov je naozaj na vysokej úrovni plne porovnateľná s profi modelmi . O celkovú pevnosť a stabilitu sa stará dvojdielna plastová 5mm doska ktorá spája predný + zadný diferenciál a tvoria tak výstuhu celého podvozku ( už nie je potrebné žiadne výstuhy na rozdiel od jinsi modelov ) Okrem tejto hliníkové výstuhy nájdeme na modeli tiež 2 plastové robustné držiaky tlmičov tzv domčeky ktoré majú za úlohu držať pevne podvozok s ostatníma dílama . Pretože sa predpokladá , že budete s modelom vykonávať tiež skoky tak model obsahuje 4ks kvalitných mohutných olejových tlmičov ( v priemere majú až 15mm ) s hliníkovými viečkami kde sa dá nastavovať ľubovoľná tuhosť odpruženia ( mäkké - tvrdé ) pomocou skrutkovacie matky . Predná i zadná náprava je vybavená diferenciálmi s planétovým prevodom . Náboje kolies aj diferenciály sú vybavené guličkovými ložiskami . Spojovačky riadenia sú vybavené svorníkmi s šesťhranom a pravo / ľavým závitom pre jednoduché nastavenie / nastavenie geometrie podvozku . Predná a zadná náprava je plne nastaviteľná . Veľkou výhodou je to , že prevody sú zakrytovanej takže hrozí minimálne poškodenie vniknutýma drobnýma kamínkama . Tie v pripade vniknutia vypadávajú spodným otvorom preč z modelu . Hnacie kardany sú vyrobené z kvalitného tvrdého 3mm materiálu spoločne s 7mm osyčkama kolies a kovovými unášačmi kol .

Srdcom celého modelu je kvalitný elektronický regulátor rýchlosti SST548 s prúdovým zaťažením ( vpred 300A / vzad 150A ) a pasívnym chladičom ktorý sa stará o odvádzanie tepla . Regulátor zvláda plynulú reguláciu plynu s funkciou : plyn , brzda , spiatočka . Tento regulátor podporuje batérie Ni - Cd / Ni - Mh s napätím 7.2V . Regulátor má ako tepelnú tak aj nízkonapäťovou ochranu . Je továrni osadený štandardným univerzálnym konektorom Tamiya . O pohon model sa stará výkonný osvedčený jednosmerný motor RC550 s pasívnym hliníkovým chladičom vďaka ktorému dokáže motor točiť až 25tisíc ot / min a uháňať rýchlosťou cca 40km/hod ( rýchlosť sa potom dá zvyšovať alebo znižovať zakúpením pastorkov ) Tento výkon je od motora prenášaný cez dva 3mm oceľové kardany do diferenciálu na všetky štyri kolesá , takže je zaistený stály pohon 4x4 . Model je plne pripravený o rozšírenie na striedavý set ( tzv. brushless system ) S týmto striedavým setom dokáže potom model jazdiť až 70km/hod . Model má plne proporcionálne riadenie ( to znamená , že čím viac stlačíte páčku na plyne tým rýchlejšie model pôjde a čím viac otočíte volantovým ovládačom tým viac model zatočí ) Samozrejmosťou je , že model obsahuje 2kanálové 2.4GHz volantovou rc súpravu a 3 kanálový 2.4GHz príjmač ktorý je navyše vložený do špeciálnej ochrané plastové krabičky kde je chránený pred nečistotma a vlhkom. Táto volantová rc súprava Vám umožní jazdu s takmer neobmedzeným dosahom rádia . Naviac nehrozí rušenie od iných modelov , rc súprava si sama vyhľadá voľný kanál , na ktorom potom vysiela . Na rc súprave sa dajú nastaviť trimy plynu , trimy zatáčanie , prehodenie kanálov ( smeru a zatáčanie ) a jemné doladenie . Model ďalej obsahuje 4ks monštier bicyklov , 9kg servo riadenie s kovovými prevodmi sa sloupkovým servosaveru , pohonný dobíjacie akupack 3600NiMh 7.2V s konektorom Tamiya , sieťovú nabíjačku 220V , podrobný obrázkový manuál vrátane rozkreslenia všetkých náhradných / tuningových dielov a český manuál .

Samozrejmosťou tohto modelu je tiež jeho bohatá rozšíriteľnosť a variabilita . Stačí si len dokúpiť pár dielu a môžete si z buggy podvozku vytvoriť monštier , truggy alebo short course model . Môžete si zakúpiť jinsi karosérie , kolesá , motory , regulátory , príjmača a ďalšie veci . Skrátka neprídu ani nadšenci do tuningu . K modelu si môžete zakúpiť miesto originálnych plastových dielov tiež tuningové diely z kvalitného pevného hliníka tak aby sa model stal ešte viac odolnejšie a kvalitnejšie .

Všetky tieto veci nájdete na zakúpenie na našom eschopu a všetky náhradné / tuningové diely pre tento model nájdete v sekcii NÁHRADNÉ DIELY

Tento model je pripravený ihneď k jazdenie . Jediné čo budete ešte potrebovať dokúpiť je 8ks tužkových AA batérií . Z osobnej zkušenoti by sme odporúčali zakúpiť dobíjacie tužkové batérie ( určite nájdu uplatnenie aj v domácnosti ) . Časom príde vhod sa pozrieť tiež po nejakej výkonnejšia nabíjačke ktorá dokáže nabiť pohonnej batérie v priebehu niekoľkých desiatok minút a tiež kapacitne vyššej pohonnej batérie ktorá predĺži dobu jazdy na jedno nabitie . Všetko potrebné nájdete samozrejme v našej ponuke .

Firma SST RACING dokázala poriadne rozvíriť vody výrobcom rc modelov áut tým , že postavila veľmi kvalitný model , so skvelou výbavou za bezkonkurenčnú cenu . Svoju cenou vo svojej triede , kompletnou výbavou a predovšetkým dostupnosťou všetkých náhradných / tuningových dielov v SR budete len ťažko hľadať vhodného konkurenta . Pevne veríme , že tento model si nájde mnoho nových spokojných majiteľov .

ŠPECIFIKÁCIA MODELU :

- Originálne kvalitné podvozok SST RACING 1:10

- 4x veľké olejové tlmiče s nastavením tuhosti odpruženia pomocou matky

- 3mm kvalitné pevné plastové šasi ( podvozok ) a 5mm výstuha podvozku

- 3 kanálový 2.4GHz príjmač vo vodeodolnom puzdre

- Soľná 9kg servo s kovovými prevodka

- Výkonný jednosmerný motor RC550 s pasívnym chladičom

- Pohon 4x4 cez 3mm oceľové kardany

- Rýchlosť cca 40km/hod ( po brushless úprave až 70Km/hod )

- Elektronický regulátor SST548 s prúdovým zaťažením 300A

- Plne proporcionálny riadenie

- Podpora pohonných batérií Ni - Cd / Ni - Mh s napätím 7.2V

- Podpora jednosmerných motorov od 15T ( závitov ) smerom nahor

- Zakrytovanej prevody

- Nezávysle zavesenie kolies

- 4x hliníkové unášače kolies

- Nastavenie geometrie podvozku

- Kužeľový diferenciál s kovovými prevodmi vpredu aj vzadu

- Hnacie ústrojenstvo je kompletne oložiskováno

- Dĺžka : 440mm , šírka : 330mm

- Rázvor : 300mm , výška podvozku : 46mm

- Priemer kolies : 110mm , šírka kolies : 55mm

- Prevodový pomer 1:10.91

- Možnosť rozsiahleho tuningu o diely z hliníka

OBSAH BALENIA :

100 % zostavený model s všetkou elektronikou

nastriekaná a polepená karoséria

4ks buggy kolies

slamku antény

2 kanálová 2.4GHz rc súprava

pohonná dobíjacie batérie 3600NiMh 7.2V

sieťová nabíjačka

podrobný rozkres všetkých náhradných a tuningových dielov

český manuál

Ďalšie fotografie:

Truggy auto 4x4 se střídavým motorem 2700kv
Zboží Truggy auto 4x4 so striedavým motorom 2700kv je zařazeno v kategorii Archiv