Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Monster Truck 4x4 so striedavým motorom 2700kv

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 219  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Monster Truck 4x4 se střídavým motorem 2700kv
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
Frekvencia2,4
Max. rýchlosť cca.40 km/h, po úprave až 70 km/H
MotorRC 550
Pohon4x4
Batéria auta3600Ni-Mh 7.2V
Mieraka1:10

SST BUGGY 

STUCK XBD VO 

4x4 RTR 1:10 ELECTRO BUGGY 

podvozok SST RACING 1:10, pohon 4x4, motor RC550, rýchlosť cca 40km/hod (po brushless úprave až 70km/hod), elekronický regulátor rýchlosti SST548, plne proporcionálny riadenie, 5mm výstuha podvozku, 3mm plastové šasi, zakrytovanej prevody, 4x olejové veľké tlmiče, 4x disky kolies s buggy kolesami, silné servo s kovovými prevodmi a ťahom 9kg, volantová 2 kanálová rc súprava 2.4GHz, 3 kanálový príjmač 2.4GHz vo vodeodolnom puzdre, sieťová nabíjačka pohonných batérií, pohonná dobíjacie batérie 3600N-Mh 7.2V, český manuál , knižočka s náhradnými dielmi, všetky náhradné a tuningové diely dostupné na objednávku. 

 

Firma SST RACING aj keď na prvý pohľad pôsobí ako nováčikom medzi výrobcami rc modelov áut napriek tomu má za sebou bohaté dlhoročné skúsenosti s ich výrobou. Svoje skúsenosti čerpala pri výrobe modelov Himoto, Maverick, Exceed, HSP, Redcat atď. Svoje skúsenosti použila pre vytvorenie svojej novej značky SST RACING a dokázala tak vytvoriť vysoko kvalitné modely pri zachovaní ľudové ceny ktorými rozvírila stojaté vody medzi výrobcami rc modelov áut. Začiatkom roka 2013 predstavila modely ktoré sú postavené na podvozku SST RACING 1:10 ktorý so svojim rozmermi približuje skôr k modelom veľkosti 1:8. 

Čim sú tieto modely tak "výnimočné" oproti iným značkám? Predovšetkým svojou konštrukciou, kvalitou plastových či kovových dielov, výbavou, designom a v neposlednom rade tiež svoju ľudovou cenou ktorú si môže dovoliť naozaj každý. 

SST BUGGY STUCK je model buggy od svetovej známej firmy SST RACING v mierke 1:10. Tieto modely si v súčasnej dobe získavajú ako vo svete tak aj u nás veľa štastných majiteľov. Hlavným dôvodom prečo tomu tak je, je predovšetkým bezkonkurenčný pomer medzi cenou / kvalitou / výkonom a predovšetkým veľkou dostupnosťou náhradných / tuningových dielov zo strany rôznych slovenských predajcov. Veľkou výhodou je tiež variabilita tohto podvozku. Stačí si len dokúpiť pár dielu a môžete si z buggy vytvoriť monštier, truggy, alebo short course. Navyše cena náhradných dielov je naozaj za babku. Tento model je svojou konštrukciou a spracovaním vhodný ako pre začínajúcich tak aj pre skúsených modelárov rc modelov áut. S týmto modelom môžete jazdiť defakto všade: v hale, na parkovisku, na dráhe, v lese, v tráve, skateparku ale aj v ťažkom teréne. Tento model je jednoducho ideálny na vaše vyblbnutie a zábavu. Ak na modeli niečo zlomíte / zničíte tak nezúfajte. K týmto modelom totiž ponúkame všetky náhradné diely vrátane tuningových dielov z kvalitného hliníka. Nie je totiž nič horšie ako si kúpiť nejaký iný drahší konkurenčný model bez akejkoľvek dostupnosti náhradných dielov v SR 

! ! ! DÁVAJTE SI NA TO NAOZAJ VEĽKÝ POZOR! ! ! 

Firma SST RACING je jedna z mála firiem ktorá podporuje svoje výrobky na mnoho rokov späť. Takže sa nestane to čo sa často stáva u iných výrobcov, že s nástupom nového modelu sa na tie staršie modely akosi zabúda s výrobou a podporou náhradných dielov. Ak si prajete svojho miláčika vytuningovať pevnými hliníkovýma dílama (aby sa stal model ešte kvalitnejšie a odolnejšie) tak nie je žiadny problém. Na tento model dodávame naozaj veľa tuningových dielov z hliníka. Dosť už ale teória a poďme si tento zaujímavý model predstaviť trochu bližšie. 

Tento model je postavený na celkom novom veľmi kvalitným, variabilným a odolnom podvozku SST RACING 1:10 Základom celého podvozku sú pevné kvalitné 3mm plastové šasi s bočným vyšším vedením (pre lepšiu ochranu proti vnikaniu nečistôt) plnené sklenými vláknami na ktoré sú uchytené jednotlivé diely. Kvalita plastov je naozaj na vysokej úrovni plne porovnateľná s profi modelmi. O celkovú pevnosť a stabilitu sa stará dvojdielna plastová 5mm doska ktorá spája predný + zadný diferenciál a tvoria tak výstuhu celého podvozku (už nie je potrebné žiadne výstuhy na rozdiel od jinsi modelov) Okrem tejto hliníkové výstuhy nájdeme na modeli tiež 2 plastové robustné držiaky tlmičov tzv domčeky ktoré majú za úlohu držať pevne podvozok s ostatníma dílama. Pretože sa predpokladá, že budete s modelom vykonávať tiež skoky tak model obsahuje 4ks kvalitných mohutných olejových tlmičov (v priemere majú až 15mm) s hliníkovými viečkami kde sa dá nastavovať ľubovoľná tuhosť odpruženia (mäkké - tvrdé) pomocou skrutkovacie matky. Predná i zadná náprava je vybavená diferenciálmi s planétovým prevodom. Náboje kolies aj diferenciály sú vybavené guličkovými ložiskami. Spojovačky riadenia sú vybavené svorníkmi s šesťhranom a pravo / ľavým závitom pre jednoduché nastavenie / nastavenie geometrie podvozku. Predná a zadná náprava je plne nastaviteľná. Veľkou výhodou je to, že prevody sú zakrytovanej takže hrozí minimálne poškodenie vniknutýma drobnýma kamínkama. Tie v pripade vniknutia vypadávajú spodným otvorom preč z modelu. Hnacie kardany sú vyrobené z kvalitného tvrdého 3 mm materiálu spoločne s 7mm osyčkama kolies a kovovými unášačmi kol. 

Srdcom celého modelu je kvalitný elektronický regulátor rýchlosti SST 548 s prúdovým zaťažením (vpred 300 A / vzad 150 A) a pasívnym chladičom ktorý sa stará o odvádzanie tepla. Regulátor zvláda plynulú reguláciu plynu s funkciou: plyn, brzda, spiatočka. Tento regulátor podporuje batérie Ni-Cd / Ni-Mh s napätím 7.2V. Regulátor má ako tepelnú tak aj nízkonapäťovou ochranu. Je továrni osadený štandardným univerzálnym konektorom Tamiya. O pohon model sa stará výkonný osvedčený jednosmerný motor RC550 s pasívnym hliníkovým chladičom vďaka ktorému dokáže motor točiť až 25tisíc ot / min a uháňať rýchlosťou cca 40km/hod (rýchlosť sa potom dá zvyšovať alebo znižovať zakúpením pastorkov) Tento výkon je od motora prenášaný cez dva 3mm oceľové kardany do diferenciálu na všetky štyri kolesá, takže je zaistený stály pohon 4x4. Model je plne pripravený o rozšírenie na striedavý set (tzv. brushless system) S týmto striedavým setom dokáže potom model jazdiť až 70km/hod. Model má plne proporcionálne riadenie (to znamená, že čím viac stlačíte páčku na plyne tým rýchlejšie model pôjde a čím viac otočíte volantovým ovládačom tým viac model zatočí) Samozrejmosťou je, že model obsahuje 2kanálové 2.4GHz volantovou rc súpravu a 3 kanálový 2.4GHz príjmač ktorý je navyše vložený do špeciálnej ochrané plastové krabičky kde je chránený pred nečistotma a vlhkom. Táto volantová rc súprava Vám umožní jazdu s takmer neobmedzeným dosahom rádia. Naviac nehrozí rušenie od iných modelov, rc súprava si sama vyhľadá voľný kanál, na ktorom potom vysiela. Na rc súprave sa dajú nastaviť trimy plynu, trimy zatáčanie, prehodenie kanálov (smeru a zatáčanie) a jemné doladenie. Model ďalej obsahuje 4 ks monštier bicyklov, 9 kg servo riadenie s kovovými prevodmi sa sloupkovým servosaveru, pohonný dobíjacie akupack 3600NiMh 7.2V s konektorom Tamiya, sieťovú nabíjačku 220V, podrobný obrázkový manuál vrátane rozkreslenia všetkých náhradných / tuningových dielov a český manuál. 

Samozrejmosťou tohto modelu je tiež jeho bohatá rozšíriteľnosť a variabilita. Stačí si len dokúpiť pár dielu a môžete si z buggy podvozku vytvoriť monštier, truggy alebo short course model. Môžete si zakúpiť jinsi karosérie, kolesá, motory, regulátory, príjmača a ďalšie veci. Skrátka neprídu ani nadšenci do tuningu. K modelu si môžete zakúpiť miesto originálnych plastových dielov tiež tuningové diely z kvalitného pevného hliníka tak aby sa model stal ešte viac odolnejšie a kvalitnejšie. 

Všetky tieto veci nájdete na zakúpenie na našom eschopu a všetky náhradné / tuningové diely pre tento model je mozné objednať. 

Tento model je pripravený ihneď k jazdenie. Jediné čo budete ešte potrebovať dokúpiť je 8ks tužkových AA batérií. Z osobnej zkušenoti by sme odporúčali zakúpiť dobíjacie tužkové batérie (určite nájdu uplatnenie aj v domácnosti). Časom príde vhod sa pozrieť tiež po nejakej výkonnejšia nabíjačke ktorá dokáže nabiť pohonnej batérie v priebehu niekoľkých desiatok minút a tiež kapacitne vyššej pohonnej batérie ktorá predĺži dobu jazdy na jedno nabitie. Všetko potrebné nájdete samozrejme v našej ponuke. 

Firma SST RACING dokázala poriadne rozvíriť vody výrobcom rc modelov áut tým, že postavila veľmi kvalitný model, so skvelou výbavou za bezkonkurenčnú cenu. Svoju cenou vo svojej triede, kompletnou výbavou a predovšetkým dostupnosťou všetkých náhradných / tuningových dielov v SR budete len ťažko hľadať vhodného konkurenta. Pevne veríme, že tento model si nájde mnoho nových spokojných majiteľov. 

ŠPECIFIKÁCIA MODELU: 

- Originálne kvalitné podvozok SST RACING 1:10 

- 4x veľké olejové tlmiče s nastavením tuhosti odpruženia pomocou matky 

- 3mm kvalitné pevné plastové šasi (podvozok) a 5mm výstuha podvozku 

- 3 kanálový 2.4GHz príjmač vo vodeodolnom puzdre 

- Soľná 9kg servo s kovovými prevodka 

- Výkonný jednosmerný motor RC550 s pasívnym chladičom 

- Pohon 4x4 cez 3mm oceľové kardany 

- Rýchlosť cca 40km/hod (po brushless úprave až 70Km/hod) 

- Elektronický regulátor SST548 s prúdovým zaťažením 300A 

- Plne proporcionálny riadenie 

- Podpora pohonných batérií Ni-Cd / Ni-Mh s napätím 7.2V 

- Podpora jednosmerných motorov od 15T (závitov) smerom nahor 

- Zakrytovanej prevody 

- Nezávysle zavesenie kolies 

- 4x hliníkové unášače kolies 

- Nastavenie geometrie podvozku 

- Kužeľový diferenciál s kovovými prevodmi vpredu aj vzadu 

- Hnacie ústrojenstvo je kompletne oložiskováno 

- Dĺžka: 440mm, šírka: 330mm 

- Rázvor: 300mm, výška podvozku: 46mm 

- Priemer kolies: 110mm, šírka kolies: 55mm 

- Prevodový pomer 1:10.91 

- Možnosť rozsiahleho tuningu o diely z hliníka 

OBSAH BALENIA: 

100 % zostavený model s všetkou elektronikou 

nastriekaná a polepená karoséria 

4ks buggy kolies 

slamku antény 

2 kanálová 2.4GHz rc súprava 

pohonná dobíjacie batérie 3600NiMh 7.2V 

sieťová nabíjačka 

podrobný rozkres všetkých náhradných a tuningových dielov 

manuál

Ďalšie fotografie:

Monster Truck 4x4
Zboží Monster Truck 4x4 so striedavým motorom 2700kv je zařazeno v kategorii Archiv