Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

TMNT Korytnačky Ninja - RAPHAEL strieľa, hádže, vrhá

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 17,99  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
TMNT Želvy Ninja - RAPHAEL střílí, hází, vrhá
Zdieľajte tento produkt s ostatnými

Figúrka Raphael s brnením, ktoré strieľa zbrane po nepriateľoch z klanu Foot, vo veľkosti 12cm.

Korytnačky Ninja ( TMNT - Teenager Mutant Ninja / Hero Turtles ) sú štyri korytnačí mutanti - bratia . Pôvodne vychádzali ako komiksový príbeh , ale najviac ich preslávil seriál z 90. rokov . Ich učiteľ a adoptívny otec Majster Tříska ich vycvičil v umení ninjitsu a dostali mená po talianskych renesančných umelcoch . Spolu s kamarátkou April bojujú proti zločinu na Manhattane , ktorý sa stal ich domovom ( hlavne kanalizácia ) . Najväčším zločincom je Trhač a jeho klan FOOT , ku ktorému sa postupne pridávajú ďalší nepriatelia.

Mladší , zábavnejšie a viac ninja , než boli kedykoľvek predtým ! Príbehy Ninja korytnačiek sú o životoch štyroch dospievajúcich bratov , ktorí sa učia spoliehať sa na seba aj jeden na druhého a ktorí hľadajú tajomstvo svojej existencie a pôvodu .

Leonardo ( modrá páska ) - Volám sa Leo a mám troch bratov , ktorí sa radi bijú a pripravujte mi horúce chvíľky na našich akciách , ale napriek tomu vždy stojím za nimi ... Majster Tříska ma vybral , aby som bol ich šéfom , pretože jem , spím a dýcham v štýle ninjutsu . Nie, že by moji bratia neboli dobrí . Som proste lepší !

Donatello ( fialová páska ) - Donnie je tu. Som mozog výstroja, ktorú používame . Vynachádzame vybavenie , zbrane a úžasné auto , ktorá ochráni mňa a mojich bratov .

Raphael ( červená páska ) - Som Raph . Ak sa niekde vyskytne hádka , buďte si istí , že som tam ja . Leo rád plánuje , ale ja sa radšej skôr bijem než sa pýtam .

Michelangelo ( oranžová páska ) - Volajte ma Miky . Som jednoznačne najzábavnejší zo všetkých bratov . Milujem videohry , skateboard a samozrejme ... pizzu !

Majster Tříska / Sprinter - Učiteľ a adoptívny otec korytnačiek ninja . Sú dve verzie , o jeho histórii - buď bol v skutočnosti bývalý bojovník Hamato Yoshi alebo bol krysou Hamata . V oboch prípadoch potom zmutoval .

Trhač / Shredder - Najväčší nepriateľ korytnačiek ninja . Pôvodnej žiak majstra Hamato Yoshi , ktorý sa dal na dráhu zločinu a je vodcom klanu FOOT .

Krang - nepriateľ a spojenec Trhača . Vyzerá ako obrí ružový mozog , pretože prišiel pri nehode o telo .

Barter Stockman - jedna z najšialenejších postáv a pomocník Trhače . Predtým pracoval vo vedeckom ústave ( spolu s April O'Neil ) . Je tvorcom všemožných strojov a robotov , ktoré škodia korytnačkám .

April O'Neil - Reportérka , ktorú korytnačky ninja zachránili pri vyšetrovaní zločinov spáchaných klanom FOOT . Potom sa stala ich veľmi dobrou kamarátkou a pomocníčkou v spojení s okolitým svetom .

Leatherhead - krokodílí mutant a priateľ korytnačiek ninja .

Snakeweed - pracuje pre Kranga ako jeho vodič a pomáha sa mu premiestňovať.

Coackroach - predtým býval korytnačí zvieratkom , ale po tom , čo ho chcel Raph rozmazať , tak utiekol a stal sa z neho terminátor , ktorý bojuje proti korytnačkám v niekoľkých podobách .

Rat King - čiže Dr. Victor Falco bol vedec , ktorý od zmutovania pracuje pre Krang .

Ďalšie fotografie:

TMNT Želvy Ninja
Zboží TMNT Korytnačky Ninja - RAPHAEL strieľa, hádže, vrhá je zařazeno v kategorii Archiv