Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

TMNT Korytnačky Ninja - METALHEAD

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 29,99  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
TMNT Korytnačky Ninja - METALHEAD
Zdieľajte tento produkt s ostatnými

Figúrka METALHEAD s pohyblivým telom a vo veľkosti 12 cm. 

Korytnačky Ninja (TMNT - Teenager Mutant Ninja / Hero Turtles) sú štyri korytnačí mutanti - bratia. Pôvodne vychádzali ako komiksový príbeh, ale najviac ich preslávil seriál z 90. rokov. Ich učiteľ a adoptívny otec Majster Tříska je vycvičil v umení ninjitsu a dostali mená po talianskych renesančných umelcoch. Spolu s kamarátkou April bojujú proti zločinu na Manhattane, ktorý sa stal ich domovom (hlavne kanalizácia). Najväčším zločincom je Trhač a jeho klan FOOT, ku ktorému sa postupne pridávajú ďalší nepriatelia. 

 Mladší, zábavnejšie a viac ninja, než boli kedykoľvek predtým! Príbehy Ninja korytnačiek sú o životoch štyroch dospievajúcich bratov, ktorí sa učia spoliehať sa na seba aj jeden na druhého a ktorí hľadajú tajomstvo svojej existencie a pôvodu. 

Leonardo (modrá páska) - Volám sa Leo a mám troch bratov, ktorí sa radi perú a pripravujte mi horúce chvíľky na našich akciách, ale napriek tomu vždy stojím za nimi ... Majster Tříska ma vybral, aby som bol ich šéfom, pretože jem, spím a dýcham v štýle ninjutsu. Nie, že by moji bratia neboli dobrí. Som jednoducho lepšie! 

Donatello (fialová páska) - Donnie je tu. Som mozog výstroje, ktorú používame. Vynachádzame vybavenie, zbrane a úžasná autá, ktorá ochráni mňa a mojich bratov. 

Raphael (červená páska) - Som Raph. Ak sa niekde vyskytne hádka, buďte si istí, že som tam ja. Leo rád plánuje, ale ja sa radšej skôr pere než sa pýtam. 

Michelangelo (oranžová páska) - Volajte ma Miky. Som jednoznačne najzábavnejšie zo všetkých bratov. Milujem videohry, skateboard a samozrejme ... pizzu! 

Majster Tříska / Sprinter - Učiteľ a adoptívny otec korytnačiek ninja. Sú dve verzie, o jeho histórii - buď bol v skutočnosti bývalý bojovník Hamat Yoshi alebo bol krysou Hamata. V oboch prípadoch potom zmutoval. 

Trhač / Shredder - Najväčší nepriateľ korytnačiek ninja. Pôvodný žiak majstra Hamat Yoshi, ktorý sa dal na dráhu zločinu a je vodcom klanu FOOT. 

Krang - nepriateľ a spojenec Trhače. Vyzerá ako obrie ružový mozog, pretože prišiel pri nehode o telo. 

Barter Stockman - jedna z najšialenejších postáv a pomocník Trhače. Predtým pracoval vo vedeckom ústave (spolu s April O'Neil). Je tvorcom všemožných strojov a robotov, ktoré škodia korytnačkám. 

April O'Neil - Reportérka, ktorú korytnačky ninja zachránili pri vyšetrovaní zločinov spáchaných klanom FOOT. Potom sa stal ich veľmi dobrou kamarátkou a pomocníčkou v spojení s okolitým svetom. 

Leatherhead - krokodília mutant a priateľ korytnačiek ninja. 

Snakeweed - pracuje pre Krang ako jeho vodič a pomáha sa mu premiestňovať 

Coackroach - predtým býval korytnačí zvieratkom, ale potom, čo ho chcel Raph rozmazať, tak utiekol a stal sa z neho terminátor, ktorý bojuje proti korytnačkám v niekoľkých podobách. 

Rat King - čiže Dr Victor Falco bol vedec, ktorý po zmutovania pracuje pre Krang.

Ďalšie fotografie:

TMNT Korytnačky Ninja - METALHEAD
TMNT Želvy Ninja Film
Zboží TMNT Korytnačky Ninja - METALHEAD je zařazeno v kategorii Archiv