Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

The Sims 3: Diesel CZ

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Bežná cena s DPH : 24,99 €
  • Naša cena: 22,90  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
The Sims 3: Diesel
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
VýrobcaElectronic Arts
Typ hrySimulátor
PEGI RatingPEGI 12
DoporučujemeÁno
PlatformaPC
Typ hry Simulátor

Snažia sa o simuláciu skutočných vecí z reálneho života. Existujú vo viacerých podkategóriách, ako napríklad letecké, automobilové (Live for Speed), vlakové či obchodné. Niektoré dokonca simulujú samotný život (The Sims, Singles). Typickými predstaviteľmi sú SimCity, Flight Simulator, Formula F1,...

PEGI Rating PEGI 12

V tejto vekovej kategórii môže byť dieťa vystavené násiliu jemne názornejšieho charakteru, pokiaľ stále smeruje k fantazijným postavám. Avšak, násilie voči postavám s ľudským výzorom alebo voči rozpoznateľným zvieratám nesmie byť názorné. Nahota môže byť zobrazená o trochu názornejšie. Všetky prípadné nadávky musia byť jemné a nesmú obsahovať sexuálne narážky.

http://www.pegi.info/sk/index/id/411/

Štítky

Dodajte svojm Simíkom štýl pomocou najnovšieho oblečenia, doplnkov a nábytku značky Diesel a pripravte im príjemné bývanie! Kolekcia The Sims 3: Diesel prináša Simíkom najnovšiu módu a bytové doplnky od jednej z najobľúbenejších značiek na svete pre moderný životný štýl. Doplňte Simíkom šatník špičkovým oblečením značky Diesel. Oblečte ich do nezameniteľných kúskov od Dieselu, ktoré sa stali prakticky synonymom pre riflovú módu. Premenu Simíkov doplňte šviháckym interiérovým dizajnom, ktorý im domov prinesie nezameniteľný nábytok značky Diesel. Kolekcia The Sims 3: Diesel dodá Vašim Simíkom taký vzhľad a životný štýl, aký si vždy priali bez ohľadu na to, v ktorej štvrti bývajú.

- Obliekajte sa tak, aby ste urobili len ten najlepší dojem! Dajte Simíkom také oblečenie, ktoré sa k nim hodí a doprajte im najžiadanejšie modely od Dieselu. Oblečte svojich Simíkov do štýlovej módy Diesel podľa aktuálnych trendov!

- Buďte šik, ležérni a sebaistí. Buďte nekompromisní, priamočiari a moderní. Vylepšite Simíkom štýl najnovšou módnou kolekciou pre ženy i mužov od Dieselu.

- Upravte domovy Simíkov industriálnym nábytkom a dekoráciami značky Diesel priamo z milánskych galérií. Vytvorte si svoj dokonalý mestský loft.

- Pripravte svoju obývačku na každý večierok, servírujte večeru v jedálni (ideálne pri druhom rande), alebo si doplňte spálňu nábytkom, ktorý dá jasne najavo špičkový mestský a sofistikovaný štýl, jedine od Dieselu.

- Zaobstarajte svoijm Simíkom kolekciu The Sims 3: Diesel a vneste do ich života zmes rock & rollu a vybrúsenú riflovú kvalitu.

Zboží The Sims 3: Diesel CZ je zařazeno v kategorii Archiv