Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

RC TANK 1:16 German Panther Type G Late Version (dym, zvuk, infra strely)

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Naša cena: 99  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
RC TANK 1:16 German Panther Type G Late Version (kouř, zvuk, infra střely)
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
NovinkaÁno

Štítky

1:16 German Panther Type G Late Version

RC model tanku s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného tanku . Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi , hnacími , pojazdovými a napínacími kolesami , ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad , zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad . Nechýba rýdzo tanková " vychytávka " - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov . Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže ( v uhle 320o ) a námer dela ( spúšťanie a zdvíhanie hlavne ) . A nielen to - model skutočne strieľa ! Jeho kanón nie je len imitácia , ale je to vzduchové delo s motorickým pohonom ( air - soft ) a automatickým nabíjaním vystreľujúce 6 mm plastové BB guľôčky . " Munícia " je uložená v zásobníku vo veži ; vďaka systému udeľujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu , čo pomáha obmedzovať vplyv zemskej príťažlivosti na dráhu strely , je dostrel dela až 25 m

Pre ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi ( ľavý ovláda otáčanie veže , námer kanónu a streľbu ; pravý ovláda pohyb tanku vpred , vzad a do strán ) .

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz , vysielač aj prijímač v modeli sú vybavené výmennými kryštálmi , čo dovoľuje súčasný pohyb viacerých tankov naraz .

Vysielač je napájaný ôsmimi tužkovými ( AA ) batériami alebo akumulátormi ( nie sú súčasťou ) , model je napájaný zo štandardnej šesťčlánkovej sady 7,2 NiCd 1700 mAh ( články sub - C , ako pre RC modely áut 1:10 ) dodávané s modelom spolu so sieťovým nabíjačom .

Model je určený k jazde v miestnosti , v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode , v kalužiach , blate , piesku , vo vysokej tráve , na verejných komunikáciách a iných miestach ( napr. parkovisko ) s automobilovou premávkou . Nevhodným povrchom sú tiež vysoké " chlpaté " koberce .

Stavebnica obsahuje : takmer hotový model pripravený k jazde , maketové doplnky , sadu samolepiek , vysielač , pohonný akumulátor 7,2 V 1700 mAh , 1 balenie BB guľôčok , sieťový nabíjač .

Tento tank je vybavený zvukovým a dymovým modulom a infra strelami pre ešte väčšiu realistickosť .

Technické parametre 

Dĺžka vr. kanónu (mm) 500 

Šírka (mm) 223 

Výška (mm) 175

Ďalšie fotografie:

RC TANK 1:16 German Panther Type G Late Version (dym, zvuk, infra strely)
Zboží RC TANK 1:16 German Panther Type G Late Version (dym, zvuk, infra strely) je zařazeno v kategorii Archiv