Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911

 • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
 • Naša cena: 69  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
DoporučujemeÁno
DostupnosťSkladom
Hmotnosť425 g
Priemer hlavného rotora450 mm
Priemer zadného rotora55 mm
Celková dĺžka420 mm
Celková výška250 mm
Dosah vysielačky50 m
Letový čas7 min

 

RC model vrtuľníka Deffender GYRO RTF


3,5-kanálový dvojrotorový mikrovrtuľník s infračerveným ovládaním s celokovovou mechanikou. Kompletný set (stačí dodať 6xAA batérie)

Deffender GYRO RTF je celkom typickým predstaviteľom väčších vrtuľníkov s elektrickým pohonom so zjednodušeným ovládaním. Tak ako začínajúci kolegovia "od lietadiel" majú jednoduché cvičné modely s ovládanou smerovkou, výškovkou a motorom, aj začínajúci vrtulníkári majú teraz niečo naozaj jednoduchého do začiatku! Na rozdiel od bežných tříkanálových vrtulníčku má celokovovú mechaniku pre zabezpečenie vyššej životnosti a používa heading-lock gyro, takže vyniká stabilitou porovnateľnou s oveľa drahšími štvorkanálovými vrtuľníky. Deffender GYRO RTF sa vám rozhodne nebude nezvládnuteľne otáčať okolo zvislej osi!

Model je zostavený z plastových výliskov. Na spodnej strane trupu sa nachádza vypínač a konektor pre nabíjanie pohonného akumulátora. Pristávacie zariadenie je klasického lyžinového typu so širokým rozchodom pre zaistenie maximálnej stability modelu pri vzlete aj pristátie. Kabína je tvorená ľahkým plastovým výliskom.

Nosný systém tvorí dvojica súosových protibežných dvoulistých rotorov, ktoré sú poháňané dvoma elektromotormi. Horný nosný rotor je spojený so stabilizačnou tyčou so závažiami, ktorá slúži k veľmi účinnej automatickej pozdĺžne a priečne stabilizáciu vrtuľníka. Kolektívne ovládanie klasického vrtuľníka (súhlasná zmena uhlu nábehu rotorových listov) pre stúpanie a klesanie je nahradené súhlasnou reguláciou otáčok oboch nosných rotorov, resp. ich pohonných motorov. Pre ovládanie bočení (otáčanie okolo zvislej osi) je používané nesúhlasné zmeny otáčok pohonných motorov. Rovnako je dosahovaná automatické stabilizácia okolo zvislej osi, ktorá zabezpečovaná miniatúrnom gyroskopom (typu heading-lock zaisťujúcim udržiavanie stáleho kurzu letu) integrovaným v palubnej riadiacej jednotke. Jemné doladenie riadiacej elektroniky, ktoré zaisťuje, že sa model nebude otáčať okolo zvislej osi, ak nebudete chcieť, zaisťuje otočný trim na boku vysielača.

Pre ovládanie modelu slúži trojkanálový proporcionálne vysielač. Riadiace povely z vysielača sa odovzdávajú do palubnej riadiacej jednotky zahŕňajúcej trojkanálový prijímač, miniatúrne piezo gyro a dvojicu regulátorov otáčok pre pohonné motory a regulátor pre chvostový motor klopenia. Vysielač je napájaný šiestimi tužkovými (AA) batériami, tento zdroj slúži zároveň aj pre nabíjanie pohonného akumulátora vrtuľníku. Na hornej strane vysielača sa nachádza prepínač veľkosti výchyliek - ním môžete voliť zmenšené výchylky vhodné pre úplných začiatočníkov bez skúseností s pilotážou vrtuľníkov alebo plnej výchylky, ktoré dodajú Deffender GYRO RTF prekvapivú živosť a poteší skúsených pilotov. Pre súčasný prevádzka až troch modelov v jednej miestnosti je vysielač vybavený prepínačom prevádzkovej frekvencie.

Ďalšie fotografie:

Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911
Zboží Deffender GYRO - RC vrtuľník YD-911 je zařazeno v kategorii Archiv

Technická špecifikácia

 • Dĺžka: 420 mm
 • Šírka: 160 mm
 • Výška: 250 mm
 • Váha: 425 g
 • Motor: 2x motor
 • Rádio: 40 MHz
 • Akumulátor: LI-PO
 • Priemer chvostového rotora: 55 mm
 • Priemer rotora: 450 mm
 • Dĺžka letu: 7 min
 • Dosah: 50 m

Nabíjanie je veľmi jednoduché - z priestoru pod odťahovaciu krytkou na prednom strane vysielača vyberiete nabíjací kábel, skontrolujete, či je vypínač na modeli v polohe vypnuté (OFF).

Sada obsahuje: 100 % zostavený model vrtuľníka s motormi, elektronikou a Li-poly akumulátorom, vysielač.