Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

Art-Tech P-51D Mustang

  • Dostupnosť: Dlhodobo nedostupné
  • Bežná cena s DPH : 189 €
  • Naša cena: 179  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
MUSTANG P-51D - 4CH - 2,4GHZ - STŘÍDAVÝ MOTOR - ART-TECH
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
DoporučujemeÁno

Mustang je veľmi kvalitná lietadlo vyrábané jedným z najlepších výrobcov - firmou Art-Tech. Tak ako ostatné modely od tej firmy, lietadlo Mustang je spoľahlivá konštrukcia vyrobená s veľkou s pozornosťou pre každý detail a technické štandardy.
 
Pohon je zabezpečený moderným striedavým veľmi výkonným motorom! Tento letún zvládne väčšinu leteckých trikov a akrobaciou.

Výhody a prednosti nami ponúkaných Mustangov ocenili aj skúsení znalci! Uvádzaný lietadlo sa môže pochváliť skvelou recenziu v najväčšom britským magazínu zameraným na letecké modelárstvo. Bolo zdôraznené, že pokiaľ ide o aerodynamickej vlastností je vo svojej triede Mustang P-51 jedným z vedúcich modelov na trhu. Znalci neprehliadli aj výborný pomer ceny a kvality.

Jedným z najdôležitejších technických riešení je použitie moderného bezkartáčového motora, ktorý v porovnaní s tradičnými konštrukciami je mnohom silnejšia a tichší, trvanlivejšie a má znížený stupeň interferencie. Model dostáva viac skutočnej sily a môžete si trúfnuť na leteckej evolúcie, ktoré by s iným motorom boli nepomyslitelné.

Batéria Li-Polymer 11,1 V 1300mAh zaisťuje vysokú kapacitu. Súbor obsahuje aj špeciálny balancované nabíjač pre tento druh akumulátorov. Plne nabitý stačí až na 15 minút stáleho lietania.

Rádiové vybavenie: 4kanálové vylepšené digitálna RC súpravu 2.4 GHz zabezpečujúce úplnú kontrolu letu. S tradičným RC súpravami ju praktický nedá porovnávať, má praktický neobmedzený dosah a je mnohom spoľahlivejšie. Získavate absolútnu odolnosť voči rušivým signálom generovaným motormi, servami či vibráciami kovových spojov. Elektronické súčasti používané firmou Art-Tech sú známe pre svoju spoľahlivosť a trvanlivosť. Dva joysticky umožňujú plynulé riadenie jednotlivými parametrami letu. Digitálny RC súprava je oveľa drahšie než tradičné, a berte aj toto do úvahy, pri porovnávaní ceny.

Pre tých, ktorí by si chceli zatrénovať pred skutočným štartom je k balenie pripojený počítačový letecký simulátor. Stačí zapojiť do počítača rádio s diaľkovým ovládaním a môžete riadiť lietadlo na obrazovke Vášho počítača.

Všetko čo je potrebné pre úspešné lietanie s modelom je obsahom balenia - nemusíte nič dokupovať. Model je z výroby nafarbený kamuflážnymi farbami a dekorovaný. Je potrebné len pripojiť krídla a podvozok a lietadlo je pripravené k letu. Doba zostavenia cca 10-15 minút. Rádio, akumulátory a nabíjač je v cene balenia! Potrebujete len vlastné 8 x AA batérie pre vysielač.

Rozsiahlu recenziu nájdete v magazíne MODEL HOBBY 7 / 2010

 
Technické dáta:

    * Rozpätie krídel: 960 mm
    * Dĺžka: 780 mm
    * Hmotnosť: 550 g
    * Batéria: 11.1V Li-Poly, 1300mAh
    * Pohon: LS-370 (Prevodový priemer 1:5.3)
    * Vysielanie: 2,4 GHz radio system
    * Doplnkové informácie: Rýchly rokov
    * Striedavý motor
    * USB simulátor letu do PC
    *

Obsah balenia:

    * RC model lietadla Mustang RTF
    * RC súprava 2,4 Ghz Art-tech
    * Nabíjač akumulátor
    * Akumulátor pre model
    * Kábel pre pripojenie k počítaču

Ďalšie fotografie:

MUSTANG P-51D - 4CH - 2,4GHZ - STŘÍDAVÝ MOTOR - ART-TECH
MUSTANG P-51D - 4CH - 2,4GHZ - STŘÍDAVÝ MOTOR - ART-TECH
Zboží Art-Tech P-51D Mustang je zařazeno v kategorii Archiv