Oznam pre zákazníkov:

 

Momentálne pracujeme na aktualizácii nášho e-shopu, ktorá bude dokončená do 30. 6. 2018.

V prípade potreby nás kontaktujte na: info@olivers.sk, prípadne na tel.č.: +421910197979.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť :-)

VPS - VPS server hosting - virtuální privátní server hosting pro malé projekty i náročné eshopy

RC TANK 1:16 U.S.M41A3 WALKER BULLDOG

  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Naša cena: 91  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
RC TANK 1:16 U.S.M41A3 WALKER BULLDOG
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
NovinkaÁno

Štítky

RC tank U.S.M41A3 WALKER BULLDOG , 1:16

RC model tanku s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného tanku . Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi , hnacími , pojazdovými a napínacími kolesami , ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad , zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad . Nechýba rýdzo tanková " vychytávka " - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov . Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže ( v uhle 320o ) a námer dela ( spúšťanie a zdvíhanie hlavne ) . A nielen to - model skutočne strieľa ! Jeho kanón nie je len imitácia , ale je to vzduchové delo s motorickým pohonom ( air - soft ) a automatickým nabíjaním vystreľujúce 6 mm plastové BB guľôčky . " Munícia " je uložená v zásobníku vo veži ; vďaka systému udeľujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu , čo pomáha obmedzovať vplyv zemskej príťažlivosti na dráhu strely , je dostrel dela až 25 m

Pre ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi ( ľavý ovláda otáčanie veže , námer kanónu a streľbu ; pravý ovláda pohyb tanku vpred , vzad a do strán ) .

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz , vysielač aj prijímač v modeli sú vybavené výmennými kryštálmi , čo dovoľuje súčasný pohyb viacerých tankov naraz .

Vysielač je napájaný ôsmimi tužkovými ( AA ) batériami alebo akumulátormi ( nie sú súčasťou ) , model je napájaný zo štandardnej šesťčlánkovej sady 7,2 NiCd 1700 mAh ( články sub - C , ako pre RC modely áut 1:10 ) dodávané s modelom spolu so sieťovým nabíjačom .

Model je určený k jazde v miestnosti , v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode , v kalužiach , blate , piesku , vo vysokej tráve , na verejných komunikáciách a iných miestach ( napr. parkovisko ) s automobilovou premávkou . Nevhodným povrchom sú tiež vysoké " chlpaté " koberce .

Stavebnica obsahuje : takmer hotový model pripravený k jazde , maketové doplnky , sadu samolepiek , vysielač , pohonný akumulátor 7,2 V 1700 mAh , 1 balenie BB guľôčok , sieťový nabíjač .

 Technické parametre :

Dĺžka vr . kanónu ( mm ) 500

Šírka ( mm ) 223

Výška ( mm ) 175

Dostrel až 25m

 Bezpečnostné upozornenia :

Zaobchádzanie s air - soft zbraní si vyžaduje osobitnú opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používanie .

Model nesmie byť samostatne prevádzkovaný osobami mladšími ako 14 rokov bez dozoru dospelej osoby . Proti náhodnému výstrelu je model istený vypínačom v priestore pre muníciu a ochrannou krytkou hlavne ( okrem vlastnej strelby musí byť neustále nasadená ! ) , Tesne pred výstrelom je činnosť dela signalizovaná rozsvietením červenej LED umiestnené na veži vedľa dela . VŠETKY osoby prítomné streľbe musia mať stále nasadené ochranné okuliare pre air - soft strelca . Je zakázané mieriť a strieľať na osoby alebo zvieratá . Nikdy sa nepozerajte do ústia hlavne - dialo môže v dôsledku náhodného rušenia vonkajším signálom samovolne vystreliť . Všetku manipuláciu s modelom vykonávajte s nasadenou ochrannou krytkou hlavne , vypínačom streľby vo veži vypnutým do polohy OFF a vyprázdneným zásobníkom . Po streľbe môže zostať gulička nabitá v mechanizme dela, aj keď nie je pohľadom do zásobníku vidieť . Po vysypaní zásobníka preto vždy vypal MIERENÚ RANU ISTOTY - mierený výstrel naprázdno , pre istotu .

Ďalšie fotografie:

Bulldog
Zboží RC TANK 1:16 U.S.M41A3 WALKER BULLDOG je zařazeno v kategorii RC Tanky AIRSOFT

Charakteristika AirSoft tankov :

Séria Airsoftových tankov je charakteristická meritkom 1:24, otočnou vežou, výkoným AirSoftovým systémem pro strelbu guličiek. Airsoftové Tanky dokážu plynulo zrychlovať a otáčať vežou, majú funkčné svetlometyspätny ráz pri streľbe. Oceňovanou vlastnosťou RC Airsoftových Tankov je veľmi vysoký stupeň stúpania, realistické zvuky (pri streľbe, pohybe, zásahoch).

Najviac u airsoftových tankov však oceníte možnost bitky až 6 tankov súčastne a kvalitné spracovanie.

Obsah balenia :

1x tank

1x ovládač = vysielačka na x AA batérií (nie sú súčasťou balenia)

1x anténa

guľôčky, terč, manuál, príslušenstvo.