PRICHÁDZA CRYSIS 3!

19. duben 2012 19.45

Spoločnosť Electronic Arts a vývojárske štúdio Crytek dnes oznámili titul Crysis 3, ktorý sa stane prvý akčný kôstkou roku 2013. S využitím výkonu CryENGINE, vlastného herného enginu Cryteku, ponúkne Crysis 3 bezkonkurenčné grafické spracovanie a dynamický herný systém.

Hráč sa opäť v úlohe "Proroka" vráti do New Yorku, kde zistí, že celé mesto bolo zapúzdrené do nanokopule, vytvorenej zločineckou organizáciou Cell Corporation. Takzvaná "Kopula slobody" v New York City je v skutočnosti dažďovým pralesom v uliciach niekdajšieho veľkomesta, zaplnené prevísajúcimi stromami, nepreniknuteľnými mokraďami a divokými riekami. Vnútri "Kopule slobody" sa nachádza sedem charakteristických prostredí plných nástrah známych ako "Sedem divov". Tento nový nebezpečný svet si žiada nové vyspelé zbrane a taktiku boja. Prorok bude teraz používať smrtiace kompozitný luk, vylepšený nanooblek aj ničivé mimozemské technológie a stane sa tak najobávanejším lovcom planéty.

V roku 2047 sa Prorok vydáva na odvetnú misiu s cieľom zistiť pravé motívy CellCorporation na vybudovanie karanténnych nanokopulí. Občanom bolo oznámené, že tieto gigantické štruktúry nad celými mestskými oblasťami boli vztýčené na ich ochranu a na vyčistenie metropoly od zvyškov síl CEPH. V skutočnosti sú nanokopule súčasťou tajného plánu Cell Corporation získať teritórium a technológie k ovládnutiu sveta. S mimozemskými Cephy číhajúcimi za každým rohom a neustále útočiacimi nepriateľmi z radov ľudí nie je nikde bezpečne. Pre Proroka je však na jeho ceste za odplatou cieľom každý z nich.

Crysis 3 - Prorok, Lovec

 

 

 

 

Crysis 3 - Korist sa stává