Predstavujeme: The Sims 3 Prepychové spálne

9. listopad 2011 02.09

Dnes vám predstavujeme novú kolekciu The Sims 3 Prepychové spálne, ktorá dodá vašim Simíkom štýl! Kolekcia bude obsahovať luxusné a romantické zariadenia domácnosti,oblečenie a účesy.

Nová kolekcia ponúkne luxusné a romantické zariadenia domácnosti, oblečenie alebo účesy.

sims3-master-suite-stuff-viac.jpg

Dodajte Simíkom nový štýl a lesk! Hráči The Sims 3 sa môžu tešiť na novú kolekciu predmetov, ktorá vyjde budúci rok v januári. Volá sa The Sims 3 Prepychové spálne a bude obsahovať luxusné zariadenie spální a kúpeľní, vrátane dekorácií a romantického intímneho oblečenia pre Simíkov.

sims 3

Pre prestavbu spální získate desiatky nových možností, medzi ktorými nechýba napríklad posteľ s nebesami, moderný kozmetický stolík alebo luxusné vaňa. Veľké predmety potom môžete doplniť jemnými detailmi, ako sú sviečky, ruže alebo dekoratívne vázy. Simíkovia získajú aj elegantnú a rafinovanú bielizeň, ktorá sa im bude perfektne hodiť pre romantické večery, alebo chvíle sladkého nič nerobenia. Kompletnú premenu potom môžu zavŕšiť obstaraním nového zvodného účesu pre zvláštne príležitosti.

sims3

Či už sa chystáte na nezáväzné rande, pripravujete romantický večer vo vani alebo chcete len tak odpočívať, všetko potrebné nájdete v novej kolekcii The Sims 3 Prepychové spálne, ktorú si možno momentálne predobjednať. Zahájenie predaja vo verzii pre PC /Mac je v Česku a na Slovenskom stanovené na 27. januára 2012.