Need for Speed ​​The Run je v predaji

15. listopad 2011 23.07

Najpredávanejšia závodná séria všetkých čias je späť! Závodná videohra Need for Speed The Run je teraz v predaji vo verziách pre PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo 3DS. PC verzia bude hrateľná od piatku 18.novembra.

Pripravte sa na boj o holý život v adrenalínovom závode naprieč celým severoamerickým kontinentom od mosta Golden Gate až k mrakodrapu Empire State. Need for Speed The Run od spoločnosti Electronic Arts je teraz v predaji vo verziách pre PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo 3DS. PC verzia bude hrateľná od piatku 18. novembra.

NFS RUN

V Need for Speed The Run sa objaví Christina Hendricks zo seriálu Mad Men, Sean Faris zo seriálu Never Back Down, modelka Irina Shayk z prebalu kalendára Sports Illustratedpre rok 2011 a jej kolegyne Chrissy Teigen ako príbehové postavy, ktoré hráča zavedú na preteky naprieč Amerikou zo San Franciska do New Yorku.

Krásne ženy v NFS RUN

S vidinou možnosti zisku hlavnej ceny 25 miliónov dolárov sadajú hráči za volant v úlohe Jacka Rourka a vyrážajú na tisíce kilometrov dlhú trasu zo západného na východné pobrežie USA. Súperom im pritom nie je iba 200 ďalších pretekárov, ale tiež ostrí policajti a nebezpečný gangstri.

Akcia však nekončí prekročením cieľovej čiary v New Yorku. Need for Speed The Run ponúka ďalšie hodiny hernej zábavy v samostatných pretekoch aj režimu pre viacerých hráčov. Vracia sa samozrejme tiež osvedčená funkcia Autolog s neustálym monitorovaním dosiahnutých výkonov a informáciami o počínaní kamarátov, odvekých rivalov a ďalších hráčov.

Úžasné scenérie a pôsobivo spracované herné prostredie v Need for Speed The Run bola vytvorené vďaka enginu Frostbite 2. Obrovský výkony tejto technológie švédskeho štúdia DICE, ktorá stojí za realistickú podobou bojísk v Battlefield 3, umožňuje tvoriť detailne prepracované priestory v obrovskom meradle. V Need for Speed The Run tak nájdete vizuálne atraktívne trasy a samozrejme aj tie najhorúcejšie vozy súčasnosti, ako sú napríklad novinky pre rok 2012: Porsche Carrera S či Lamborghini Aventador.

The Run je v poradí už 18. dielom série Need for Speed. Tá vznikla v roku 1994 a od tej doby zaznamenala viac než 115 miliónov predaných kusov hier a tržby presahujúce 1 miliardu dolárov.

NFS RUN Xbox 360

NFS RUN PS3