Hollywoodsky režisér MICHAEL BAY natočil TV reklamu na NEED FOR SPEED THE RUN.

2. listopad 2011 22.42

Spoločnosť Electronic Arts dnes oznámila, že jeden z najslávnejších hollywoodskych režisérov Michael Bay prepožičal svoje schopnosti závodnej sérii Need for Speed a natočil špičkovú televíznu reklamu pre predvianočný titul Need for Speed The Run.

 

Ak si spot obľúbia, alebo bude zdieľať viac ako 4 milión ľudí, odomkne sa celý dvojminútový akčné trailer.

NFS RUN

Počnúc dneškom môžu fanúšikovia série Need for Speed na jej oficiálnej facebookovej stránke začať spoločnými silami odomykať tento trailer, ktorý obsahuje zábery z hrania Need for Speed The Run. Bay je svetovo preslávený filmový režisér, na ktorého konte sú také kasové trháky ako Transformers, Pearl Harbor alebo Skala.

Aby mohol natočiť tento originálny reklamný spot, strávil Michael Bay určitý čas hraním hry a hovoril s členmi jej produkčného tímu. Tým nasal atmosféru Need for Speed The Run a celej série, ktorej hlavným prvkom sú napínavé preteky za volantmi tých najmodernejších a najhorúcejších áut súčasnosti. V spote Bay predstavuje svoju víziu príbehu Need for Speed The Run v charakteristickom hollywoodskom akčnom štýle a dodáva tak hre ďalší náboj.

V Need for Speed The Run sa objaví Christina Hendricks zo seriálu Mad Men, Sean Faris zo seriálu Never Back Down, modelka Irina Shayk z prebalu kalendára Sports Illustrated pre rok 2011 a jej kolegyne Chrissy Teigen ako príbehové postavy, ktoré hráča zavedú na preteky naprieč Amerikou zo San Franciska do New Yorku. Týmto titulom sa k vývoju vracia štúdio Black Box, ktoré s využitím výkonu enginu Frostbite 2 posúva závodný žáner dopredu, najmä v oblasti vizualizácie a fyzikálneho správania áut.

Need for Speed The Run vyjde v Česku a na slovenskom 18. novembra 2011 vo verziách pre Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii a Nintendo 3DS.