Artdeco – dokonalost v líčení, perfektní make-up

25. říjen 2011 21.42

Artdeco - dokonalosť v líčení, perfektný make-up vďaka podkladovým bázam pod make-up, tiene, rúže. Dlhodobou trvanlivosť make-up po celý deň, alebo celý večer zaručujú fixačné produkty, ako fixačné púder, alebo fixatér na rúž. Preniknite do sveta vizážistických trikov pre dokonale perfektný make-up.

artdeco-poster.png

Široko farebná škála tieňov značky Artdeco učaruje každej žene, ktorá túži po dokonalom nalíčenie očí. Možnosť výberu tieňov od matných, perleťových, kovovo lesklých až po žiarivo trblietavé farby nenechá zákazníčky bez povšimnutia a túžbe mať aspoň jednu naplnenú kazetku týmito výrobkami. Možnosť výberu farieb a počtu tieňov záleží len na jej výbere. Tiene sú na princípe magnetu a vkladanie do magnetickej krabičky, ktorá je od veľkosti dvoch tieňov až po dvanásť. Pre rýchle nalíčenie poslúži tiene do aplikátora, ktoré majú výhodu v perfektnom balení pre cestovanie. Aplikátor je obojstranný a zákazníčka si vyberie sama, ktorý odtieň si zakúpi. Pre dokonalý vzhľad očí musia byť dokonale nalíčené riasy a to zaručia riasenky Artdeco. Trvanlivé riasenky, riasenky pre objem, predĺženie alebo natočenie, vodeodolné. Riasenky špeciálne pre dlhé, alebo krátke riasy nájdete v sortimente Artdeco. Vyberte si maskaru pre perfektné nalíčenie rias, od intenzívnej čiernej až po farebnú.

artdeco-poster-2.png

Artdeco - make-up - pre každú pleť, pre dokonalý vzhľad, dokonca aj pre citlivú pleť ponúka Artdeco niekoľko make-upov. Vďaka make-upom Artdeco bude každá žena vyzerať krásne a prirodzene. Jemné konzistencie zaručia pleti prirodzený a pri tom veľmi dokonalý vzhľad. Stačí len vybrať ten správny odtieň pre vašu pleť a dokonalosť je zaručená. Nedokonalosti pleti vyrieši krycí krém, kamufláž. Na rozjasnenie pleti vyberte jeden z niekoľkých rozjasňujúcich produktov.

artdeco-poster-3.png

Perfektné nalíčenie pier zaručí hydratačné, vyživujúce a farebne trvanlivé rúžu Artdeco, rovnako ako zvodné lesky na pery, ktoré opticky dodávajú perám na ich objeme. Kontúrovacie ceruzky na pery v rovnakých farbách v súlade s rúžom, alebo leskom zaručí nerozpíjanie sa mimo pery. Artdeco ponúka širokú farebnú škálu do jemných, prirodzených odtieňov až po provokatívne a fascinujúce sýte farby. K farbe rúžov aj leskov vyberte správny odtieň lícenky, vaša tvár sa rozžiari a bude vyzerať zdravo a sviežo.

artdeco-poster-4.png

Všetky produkty ARTDECO si môžete zakúpiť TU na našich stránkach.